TEOG Nakil Sonuçları (10 Ekim 2014) E-Okul MEB

Lise yerleştirme sonuçları nakil sonuçları 10 Ekim bu akşam itibariyle açıklanıyor. Aşağıdan TEOG nakil sonuçları sorgulayabilirsiniz.

2014 Teog Lise Nakil Sonuçları Sayfası MEB 2014 2014 Teog Lise Nakil Sonuçları Ekranı 26 Eylül E Okul MEB 2014 Teog Lise Nakil Sonuçları MEB E Okul (26 Eylül) Sonuç Ekranı Teog Lise Nakil Sonuçları E Okul Meb 2014 Lise Nakil Sonuçları 10 Ekim E Okul MEB 26 Eylül Lise Nakil Sonuçları Ekranı MEB Lise Nakil Sonuçları 10 Ekim 2014 MEB Teog Nakil Sonuçları MEB 2014 (10 Ekim) 10 Ekim Teog Nakil Sonuçları Ekranı 2014 Teog Nakil Sonuçları 26 Eylül 2014 tarihinde milli eğitim bakanlığı tarafından açıklanacak olan teog nakil sonuçları için geri sayım başlamış durumdadır. Bu sene ilk kez uygulanan ve bir çok kez gündeme gelen temel orta öğretimden liseye geçiş sınavı yapıldı. Bir çok aday aldıkları puan ve yüzdelik dilimlerlerle tercihlerde bulundu ve yerleştirmelerini tamamladı. Ancak özel okul teşvikleri ve evine uzak olan liselerden gitmek isteyen okuyucularımız için meb tarafından nakil işlemleri başlatıldı. Böylece bir çok aday nakil işlemleri için başvuruda bulunmuştur.

nakilsonuc

Milli eğitim bakanlığının takvimine göre teog nakil sonuçları bugün açıklanacaktır. Böylece veli ve öğrenciler nakil başvuruları sonucunda hangi okula yerleştiklerini bugün öğrenebilecekler. Teog nakil sonuçları için bizlerde gün içerisinde anlık olarak sonuçları bire bir yakından takip edeceğiz. Böylece teog nakil sonuçları açıklandığı andan itibaren aşağıdaki bağlantımı aktif olarak kırmızı renkte olacaktır. Böylece gün içerisinde sürekli olarak bu sayfa üzerinden kontrol edebilirsiniz. Şimdiden tüm öğrenci ve velilerimize yeni okulunun hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

MEB Ana Sayfası Nakil Sonuçları Duyurusu İçin Tıklayınız

Teog lise nakil sonuçları ile ilgili aklınıza takılan ve sormak istediğiniz tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından bizlere aktarabilirsiniz. Her adaya yeni eğitim öğretim yılında okulunda başarılar diliyoruz.