Meyve Veren Ağaç Taşlanır Atasözü İle İlgili Kompozisyon

Meyve veren ağaç taşlanır konulu kompozisyon, Meyve veren ağaç taşlanır atasözü ile ilgili kompozisyon

Her ortamda ya da her toplumda insanlar bir takım işler yapıp başarıyı yakalamaya çalışırlar. Nitekim insanlar meyve vermeye çalışırlar diyebiliriz.

Her yerde başarılı işlerin altına imzasını atan ve yaptığı güzel ve başarılı işlerle anılan insanlar vardır . Ancak bu insanların sayısı tabi ki diğer insanlara göre daha azdır. Zaten bu nedenden dolayı başarılı ve güzel işler yapan insanlar hep daha çok dikkat çekerler. Çünkü insanlar boş işlerle değil yaptıkları dolu, başarılı ve güzel işlerle anılırlar.

Başarılı insanlar her zaman her yerde takdir görmezler. Bazen hatta çoğu zaman bu başarılı yani meyve veren insanları çekemeyen, kıskanan insanlar olabilir ve bu nedenle o başarılı insanlara bakış açılarını değiştirirler ve belki de zaman zaman yersiz yere kötülerler yani meyve veren ağacı taşlamaya çalışırlar hatta meyve veren ağacı taşlarlar.

Kısacası, başarılı insanlar, her zaman yaptıkları güzel ilerle anılırlar ve çevrelerindeki bazı insanlar bu başarıyı sindiremezler bu nedenle o insanları kötüleyebilirler ya da önlerine taş koymaya çalışabilirler. Bu meyve verdikleri için taşlanan insanlar önlerine çıkan engellere aldırmadan başarılı işlerin altına imza atmaya devam etmelidirler.