FB-GS Süper Kupa maçı ne zaman hangi kanal da

Fenerbahçe Galatasaray Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda? (FB-GS süper kupa maçı) haberi ve daha fazlası son dakika gelişmeler için tıklayın. Fenerbahçe ile Galatasaray, üst üste üçüncü kez karşı karşıya geliyor. Galatasaray Fenerbahçe Süper Kupa maçı 25 Ağustos’ta Pazartesi günü oynanacak.

 Fenerbahçe Galatasaray Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda? (FB-GS süper kupa maçı) haberi ve daha fazlası son dakika gelişmeler için tıklayın. Fenerbahçe ile Galatasaray, üst üste üçüncü kez karşı karşıya geliyor. Galatasaray Fenerbahçe Süper Kupa maçı 25 Ağustos’ta Pazartesi günü oynanacak.

Süper Kupa’nın son iki yıldaki finalistleri Fenerbahçe ile Galatasaray, üst üste üçüncü kez karşı karşıya geliyor. Dev filmin üçüncü versiyonundaki iki değişiklikten biri, bundan önceki iki Süper Kupa maçına ‘lig şampiyonu’ unvanıyla çıkan ve zaferle ayrılan Galatasaray’ın bu defa ‘kupanın sahibi’ olarak boy gösterecek olması. 25 Ağustos günü sahnelenecek Süper Kupa’nın adresi ise Manisa 19 Mayıs Stadı.
İLK BÜYÜK RANDEVU SÜPER KUPA’DA 
Dünya Kupası’nın tadı, damaklardaki yerini yavaş yavaş yeni lezzetlere bırakırken, ülkemizdeki futbol sezonunun ilk dev mücadelesi de Süper Kupa’da gerçekleşecek. Tıpkı son iki sezonda olduğu gibi Süper Kupa maçını Fenerbahçe ile Galatasaray oynayacak. Yani ‘dev filmin’ üçüncü versiyonunu izleyeceğiz bu defa da. Ancak iki farkla. Bu kez son iki kupanın sahibi Galatasaray ‘lig şampiyonu’ unvanını Fenerbahçe’ye devretmiş durumda. Dev filmin platosunda da değişiklik var elbette. Türk futbolunun iki büyük takımı üst üste üçüncü Süper Kupa maçını bu kez Manisa 19 Mayıs Stadı’nda oynayacak.
MAÇ BİLGİLERİ
FENERBAHÇE GALATASARAY MAÇI TARİH: 25 Ağustos Pazartesi
FENERBAHÇE GALATASARAY MAÇI STADI: Manisa 19 Mayıs Stadı
FENERBAHÇE GALATASARAY MAÇI SAATİ: 20.30
FENERBAHÇE GALATASARAY MAÇI CANLI YAYINI: ATV
Süper Kupa biletleri satışta
Geride kalan sezonu Spor Toto Süper Lig şampiyonu olarak tamamlayan Fenerbahçe ile Ziraat Türkiye Kupası sahibi Galatasaray’ın Manisa 19 Mayıs Stadı’nda saat 20.30’da karşı karşıya geleceği dev maçın biletleri bu sabahtan itibaren Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) internet sitesi üzerinden satışa sunuldu.
TFF’den yapılan açıklamada, biletlerin bir kısmının internet üzerinden, bir kısmının ise 18-25 Ağustos tarihlerinde İzmir, Manisa ve Soma’da kurulacak gişelerden satılacağı kaydedilirken, bilet fiyatlarının, finalist kulüplerin katılımıyla yapılan TFF Süper Kupa organizasyon toplantısında belirlendiği üzere, kale arkası tribünler için 75 lira, maraton ve kapalı tribünler için de 150 lira olacağı belirtildi.
TFF Süper Kupa maçında, Fenerbahçe taraftarlarının Tarzan ve Gediz tribünlerinde, Galatasaray taraftarlarının ise kapalı tribün ile Spil tribününde müsabakayı izleyebilecekleri vurgulandı.
E-bilet uygulamasının olmayacağı maç için her futbolseverin en fazla iki bilet satın alabileceği, alınan ikinci biletle stada gelecek kişinin TC kimlik numarasının belirtilmesinin de gerektiği kaydedildi