Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi Randevu Alma

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi internet randevu alma, sıra alma, online randevu alma ve Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesinden nasıl randevu alınır konusu randevu alma sisteminde köklü değişikliklerin yapılmış olmasından hastanelerden randevu almak isteyen kişilere bilgi vermek adına hazırlandı. Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi internetten randevu alma sistemi hakkında tüm detaylar sayfamızda yer almaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen tüm güncellemeler her daim sayfamızda yer alacaktır. Ayrıca randevu alma sistemi hakkında aklınıza takılanları ve yaşadığınız sorunları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi Randevu Alma

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesinden 2 şekilde randevu almanız mümkündür. Öncelikle telefon üzerinden randevu almak için 182 numarasını arayabilir ve istediğiniz hastaneden randevu alabilirsiniz. 182 MHRS randevu alma sistemine yaptığınız aramalara sadece konuşma bedeli ödersiniz. Yani ek bir ödeme yapmayacağınızı bilmenizde fayda var. Bir diğer sistem ise Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi internetten randevu alma sistemidir. İnternet üzerinden randevu almak için internetten randevu alma adresine giriş yapmanız ve kayıt olmanız gerekmektedir. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra TC kimlik no ve şifreniz aracılığı ile sisteme giriş yapıp dilediğiniz hastanenin dilediğiniz bölümünden randevu alabilirsiniz.

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi Randevu Alınan Bölümler

Dahiliye, kardiyoloji, ortopedi, kadın doğum, nöroloji, nefroloji, enfeksiyon hastalıkları, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, onkoloji, çocuk hastalıkları, çocuk cerrahi, plastik cerrahi, endokrinoloji, gastroloji, diyetisyen, psikiyatri, üroloji, kulak burun boğaz, kbb, göz, beyin cerrahi, çocuk kardiyoloji, diyabet, cildiye, alerji

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi Ulaşım Bilgileri