Komik Kurban Bayramı Mesajları 2014 Bayram Mesajları

2014 kurban bayramı geldi çattı. İnsanlar kurban bayramlarında dayanışmayı, kardeşliği ve yardımlaşma duygusunu daha da pekiştirirler. Kurban bayramında insanlar önce kurbanlarını keserler sonrasında ise kestikleri kurban etlerini dağıtırlar ve sevdikleriyle, aileleriyle ve akrabalarıyla bayramlaşır.

2014 kurban bayramı, kurban bayramı mesajları, kurban bayramı mesajları 2014, 2014 kurban bayramı mesajları, komik kurban bayramı mesajları, 2014 komik kurban bayramı mesajları, komik kurban bayramı mesajları 2014, bayram mesajları, bayram mesajları 2014, 2014 kurban bayramı mesajları konusunda sizlere örnekler vereceğiz. Siz de bu mesajlardan faydalanarak sevdiklerinize, eşinize, dostunuza ve akrabalarınıza kurban bayramı mesajları atıp onları sevindirebilirsiniz. Çünkü böyle günlerde insanlar birbirlerine daha da yakınlaşır ve daha da samimi olurlar ve dayanışmayı daha iyi öğrenirler.

Kurban bayramında küs olan kimseler birbirleri ile barışıp bayramlaşmalıdır çünkü bu bayramlarda küsler ve dargınlar barışır ve küslüklerini unuturlar ve birbirlerine ılımlı davranırlar. Siz de hemen küs olduğunuz ya da küs olmadığınız tüm yakınlarınıza kurban bayramı mesajları atın hatta komik  kurban bayramı mesajları atın ki barışmanız bol tebessümlü olsun.

2014 Kurban bayramı mesajları;

– Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek, sevap niyetiyle etler dağıtalacakherkese.. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…
– Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…
– Gülerek bitti Mübarek Kurban Ayı, Şimdi Ellerim Havada Dua Ediyorum Yaradanıma Bu Mübarek Kurban Bayramında herkes Mutlu Olur inşallah Dualarım ALLAH ıma..
– Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice günler geçirmek dileğiyle,Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli günler nasip etsin.
– Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu olsun

– Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..

– Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın.

– Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz gününüzü tebrik eder, mutluluklar dilerim.

– Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, özel günler vardır dostluğu paylaşmak için…

– Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul olsun.

– Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerin gerçek olsun, Duaların kabul olsun.

– Taptaze bir güneş doğdu bugün. O güneş hep senin ve sevdiklerin için parlasın. Işıl ışıl günler bizimle olsun.

– İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun

– Ellerimi kaldırıp dua ediyorum. Gönüllerin bir olduğu bugün Rabbimiz bizleri sevdiklerimizden ve doğru yoldan ayırmasın.

– En kısa zamanda bereketli sofralarda görüşmek dileğiyle. Bugününün sevinç içinde geçmesini temenni eder, hayırlara vesile olmasını arzu ederim.