En Güzel Kurban Bayramı Mesajları Uzun ve Kısa Yeni 2014

Sitemizde en güzel kurban bayramı mesajları, en güzel uzun kurban bayramı mesajları, en güzel kısa kurban bayramı mesajları 2014 örnekleri bulabilirsiniz. Siz değerli takipçilerimiz ve en değerli yakınlarınız, eşiniz, dostunuz, akrabalarınız ve arkadaşlarınız için en güzel kurban bayramı mesajlarını derleyerek sizlerle paylaşıyoruz.

2014 bayram mesajları, 2014 kurban bayramı mesajları, en güzel kurban bayramı mesajları 2014, en uzun kurban bayramı mesajları, en kısa kurban bayramı mesajları, en uzun kurban bayramı mesajları 2014, en kısa kurban bayramı mesajları 2014, en güzel kurban bayramı paylaşımları, kurban bayramı mesajları 2014, kurban bayramı mesajları, en güzel kurban bayramı smsleri, en güzel kurban bayramı mesajları örneklerini siz değerli okuyucularımız için derleyip toparlayıp sizlerle paylaştık.

Sizler de bu 2014 kurban bayramı mesajlarını tüm sevdiklerinize, ailenize, akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza yollayarak kurban bayramlarını kutlayın ve tüm sevdiklerinizi mutlu edin unutmayın ki üzüntüler paylaştıkça azalacağı gibi sevinçler ve özel günler de paylaştıkça çoğalır.

Tüm islam aleminin ve tüm müslümanların büyük bir coşkuyla ve sevinçle hazırlandığı 2014 kurban bayramını sizlerde sevdiklerinizle birlikte onların kurban bayramlarını en güzel kurban bayramı mesajları 2014 yollayarak kutlayın ve onları mutlu edin.

En güzel kurban bayramı mesajları 2014, kurban bayramı mesajları, en güzel kurban bayramı mesajları;

– Bir Kurban Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, ulusumuza ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah.tan diliyoruz. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

– Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

– Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

– Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!

– Bizi yaratan ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

– Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek Kurban Bayramınızı Kutlarım.

– İslam”ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

– Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH’a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın Nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

– Adaletin terazisi, Varlığın Yaratıcısı, merhametin tek göstergesi Olan Yüce Yaratan ALLAH Hayırlı Dualarda Bulunan Muminlerinin Dualarını Kabul Eder, Bu hayırlı bayramda Dualarımız Yüce ALLAH a Mübarek KurbanBayramınız Hayırlara Vesile Olur inşallah.

– Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!

– Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun herşey istediğiniz Gibi Olsun inşallah.

– Bugün Bayram! Mübarek Kurban Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramı’nı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar.

– Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Siz de Aşağıdaki Yorum Kısmından Size Özel 2014 Bayram Mesajları, 2014 Kurban Bayramı Mesajları Örneklerini Hemen Bizimle Paylaşın.