CIA (Caller Identification App) Uygulaması Silme Kaldırma

CIA (Caller Identification App) Uygulaması Rehberinizi Çalıyor. CIA (Caller Identification App) silme, CIA (Caller Identification App) telefondan kaldırma …

iOS ve Google’ın Android marketi olan Google Play’den birçok kullanıcı tarafından indirilen CIA (Caller Identification App) isimli uygulama, rehberinizi çalıyor.

Merkezi Avusturya’da bulunan şirket her geçen gün veri tabanını biraz daha büyütüyor.

Hileli kurulum yönlendirmeleri ile kullanıcıların verilerini paylaşmasına izin verdiren uygulama böylece tüm bilgileri topluyor.

cep telefonu

Uygulamayı indirmeseniz bile telefon numaranıza sahip olan bir uygulamayı indirdiğinde sizin de telefon numaranız otomatik olarak sisteme kayıt ediliyor. Bu tarz firmalar bu verileri ayrıca yüksek bedeller karşılığında 3. kişilere satabiliyor.

Uygulamanın veri tabanından, kendinize ve ailenize ait numaraları silmek mümkün. Bunu aileniz ve diğer tanıdıklarınız için de yapabilirsiniz.

Numaranızı silmek için bu linki tıklayın: http://cia-app.com/delist-turkey

Bu tarz uygulamalar olan Tango, WhatsApp, Viber, MessageMe, WeChat, Line gibi uygulamalar da verilerinizi kopyalıyor. Ayrıca tüm paylaşımlar da saklanıyor.

Numaranız kopyalandı diye hemen endişelenmeyin! CIA uygulamasının veri tabanından, kendinize ve ailenize ait numaraları silmek mümkün.

CIA (Caller Identification App) Uygulaması Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen yazabilirsiniz.