Bayram Mesajları 2014 (En Güzel Bayram Mesajları)

4 Ekim Cuma gününü tüm İslam alemi tarafından 2014 kurban bayramının 1. günü olarak kutlanacak. .Tüm sevdiklerine kurban bayramı mesajları, 2014 kurban bayramı mesajları, en güzel kurban bayramı mesajları 2014 göndermek istiyorsanız buyrun bu yazımızı  inceleyin. İste 2014 kurban bayramı mesajları, en güzel kurban bayramı mesajları 2014, 2014 kurban bayramı mesajları, kurban bayramı mesajları 2014, bayram mesajları 2014, en güzel bayram mesajları, 2014 kurban bayramı (şeker bayramı) mesajları, en güzel kurban bayramı paylaşımları, 2014 kurban bayramı mesajları, kurban bayramı mesajları 2014 örnekleri.

Tüm İslam aleminin yüreğinin adeta pır pır ettiği bu mübarek günlerde siz değerli okuyucularımızın da tüm sevdikleriyle, ailesiyle,eşiyle, dostuyla huzurlu, mutlu, bereketli, sevinçli ve bol kavuşmalarla dolu bir kurban bayramı geçirmesini dileriz. Umarız ki bu kurban bayramında tüm güzellikler ve sevinçler sizler ve tüm sevdiklerinizin olur. Nice mutlu bayramlara!

2014 kurban bayramı mesajları, kurban bayramı mesajları 2014, en güzel bayram mesajları, bayram mesajları 2014;

– Allah’u Teala bu mübarek Kurban Bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı olarak kabul etsin. Kurban Bayramınız hayırlı ve mübarek olsun.

– En Güzel Bayramların En Güzel Anları Sadece Bugün değil Her gün Size güzel bir Anı olsun! Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!

– Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

– Mübarek Kurban Bayramı Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Güzelliğini ve Bereketini Evine Getirsin Kalbine İman Nefesine güç versin. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun..

– Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah”a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur”a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun.

– Iyd-i Sa”id-i fıtrınızı can u gönülden tebrik eder, nice nice yıllara sevdiklerinizle birlikte sıhhat, afiyet, saadet, selamet ve devletle ulaşmanızı nice nice Ramazanlara, mutlu bayramlara erişmenizi temenni ve niyaz ederim.

– Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

– Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

– Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

– Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

– Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

-Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katli, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…

-Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar az, geleceğin ise Demirel’in kafası kadar parlak olsun, Kurban Bayramın mübarek olsun!

-Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

-Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…

-Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

-Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Kurban Bayramlarına…

-Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban Bayramlarına.

-Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Kurban Bayramını kutluyorum…

-Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Sizler de Sevdiklerinize Yolladığınız Bayram Mesajlarını