Premium Ofis metrekaresi 12 bin 500 TL ile satışta!

Ege Yapı’nın yeni ofis projesi Premium Ofis Beylerbeyi’nde satışlar başladı. İstanbul’un köklü ve prestijli semtlerinden Beylerbeyi’nde üç blok halinde yükselen Premium Ofis Beylerbeyi’nde 200 metrekareden 565 metrekare alana kadar farklı büyüklüklerde ofisler yer alıyor. Mart 2018’de teslim edilmesi beklenen ofis projesinde metrekare fiyatları 12 bin 500 TL’den başlıyor.

İstanbul’un köklü semtlerinde gayrimenkul projeleri
Toplam 105 milyon TL yatırım değeri ile üç bloktan oluşan Premium Ofis Beylerbeyi’nde 8 bin 45 metrekare ofis alanı bulunuyor. İnşaatının yüzde 70’i tamamlanan projede 200 – 565 metrekare arasında değişen alanlarda farklı ofis alanları ile ticari alanlar yer alıyor. Premium Ofis Beylerbeyi lokasyonu itibarıyla ofis için benzersiz bir konumda olduğunu belirten Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı “Bugüne kadar inşa ettiğimiz projelerimiz, bulundukları bölgelerin çehresini değiştiren simge yapılar haline geldi. Bu mirasla İstanbul’un köklü semtlerinden Beylerbeyi’nde iş dünyasının çözüm ortağı olabilecek bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Değerli lokasyonuyla dikkat çekiyor
H. İnanç Kabadayı proje hakkında şu şekilde konuştu: “Premium Ofis Beylerbeyi projesi, her dönem ülke ekonomisine ve istihdama katma değer sağlayan Ege Yapı’nın gelecek üç yıl içinde 2,5 milyar TL’lik yatırım zincirinin ikinci halkası olarak hayata geçiyor. Proje, konumu itibarıyla D100 Karayolu, TEM Otoyolu ve 3. Çevreyolu’na yakınlığı ile kilit bir noktada yer alan Beylerbeyi’nde yükseliyor. Özellikle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne direkt ulaşımı, Burhaniye Metrobüs durağının hemen yanındaki konumuyla Premium Ofis Beylerbeyi, Anadolu Yakası’nın en önemli iş merkezlerinin göbeğinde yer alıyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün hemen yanında olması nedeni ile de aslında Avrupa Yakasıdan da ulaşım oldukça kolay. 4 metreye varan tavan yüksekliğinden, açılır yekpare camlarına kadar ferah bir mimariye sahip olan Premium Ofis Beylerbeyi, özenle kurgulanmış sosyal alanları ile yakın gelecekteki sakinlerine ideal bir iş ortamı sunacak. Bugüne kadar inşa ettiğimiz projeler, bölgesine değer katan ve bulunduğu bölgede buluşma noktası haline gelen simge projeler oldu. Premium Ofis Beylerbeyi de iş dünyası adına Beylerbeyi’nin en keyifli buluşma noktası olacak.”

Kaynak: http://blog.zingat.com/premium-ofis-beylerbeyi-metrekaresi-12-bin-500-tl-ile-satista/