Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Olabilir

Öğretmenler Günü Hediyeleri Neler Olabilir

Öğretmenler gününün yaklaşmasıyla Bizim için kutsal fedakar öğretmenlerimize ne alsak ta mutlu etsek sorularının arttığını gördüm. Bunun için sizlere ufak tüyolar vermek isterim. Bu tüyolarımla hem öğretmenlerimizi sevindireceğiz hemde bütçemizi çok fazla sarsmayacağız. Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir, öğretmene ne alabilirim. İşte hediye seçeneklerim;

ogretmenlergunu

Şık bir duvar saati içine de Öğretmeninizin ismini yazdırabilirsiniz. Ya da içinizden geçen güzel bir yazıyı çini tabaklara yazdırabilirsiniz. Bu tarz hediyeler hem manevi hem de yıllarca saklanabilecek şık hediye seçenekleridir.

Bir başka seçeneğim ise ; Son zamanların moda hediyelerinden biri olan üzerinde ”En iyi Öğretmen” yazan Oscarları hediye edebilirsiniz. Ya da öğretmeninizle daha önceden çekildiğiniz fotoğrafınız var ise fotoğrafı güzel bir çerçeveye koyup hediye edebilirsiniz.

Son olarak ta bir kupaya dilerseniz öğretmeninizin resmini dilerseniz de kısa bir yazı bastırarak hediye edebilirsiniz. Bu tarz hediyeleri gösterişli bulanlar için klasik ve şık bir dolma kalem de güzel bir hediye olabilir.

Öğretmenler Günü Hediyesi İle İlgili