Ahmet Serdar Oral Kimdir?

Ahmet Serdar Oral, ünlü oyuncu Özgü Namal Hanımefendinin sevgilisi olarak bilinen kişidir. Ahmet Serdar Oral magazin dünyasında sıklıkla yer almadığından dolayı kendisini merak eden kişi sayısı bir hayli fazladır. Ahmet Serdar Oral kimdir sorusunu soran kişiler özellikle Özgü Namal Hanımefendinin hayranlarıdır.

Ahmet Serdar Oral 30’lu yaşlarda olan iş adamıdır. Kendisi magazin dünyasında popüler olmadığından sınırlı sayıda bilgiye ulaşmış durumdayız. Reklamcılık alanında faaliyet göstermekte olan Oral Bey Ferco Holding kuruluşunun ortaklarından birisi olduğu bilinmektedir.

Ahmet Serdar Oral isminin bu denli merak edilmesindeki temel sebep ünlü çiftin bebek bekliyor olmasıdır. Magazin dünyasına düşen bilgilere göre ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli olmuş ve kendileri erkek bebek beklediklerini açıklamış bulunuyor. Uzun zamandan beri çocuklarına hangi ismi vereceklerini düşünen çift sonunda “Nefes” isminde karar kılmış görünüyor.
ozgu namalÖzgü Namal özellikle bu hamilelik olayından dolayı bir süre boyunca oyunculuk dünyasındasın uzak kalacak gibi görünüyor. Henüz ünlü isimler bu birliktelik ve hamilelik mevzusu hakkında resmi bir açıklama yapmadığından bu ortaya atılan şeylerin birer dedikodudan ibaret olduğunu bilmenizi isteriz. Yetenek Sizsiniz jüri üyelerinden birisi olan Özgü Namal Hanımefendi kısa süre içerisinde bu konu ile alakalı bir açıklama yapacak olursa sizlere bu konu hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.