istanbulda satılık arsa

Gayrimenkul sektöründe ilkemiz olan doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden, müşterilerimizin bize göstermiş olduğu itimat ve güvenle bu sektörde ANKARA KURUMSAL DANIŞMANLIK olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası, paranın yatırım olarak gayrimenkul de değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır
ANKARA KURUMSAL DANIŞMANLIK olarak villalar, daireler, residence’larla en geniş portföye sahiptir.Çakmaklı, Kıraç, Hadımköy’e kadar uzanan bu bölgede ve İSTANBUL GENELİNDE fabrika, sanayi arsalarıyla da hizmet vermektedir.
Ülkemizin önde gelen sektörlerinden GAYRİMENKUL sektörü, ulaştığı yüksek kalite ve uzmanlıkla her bütçe, zevk ve konfor tercihine göre ev ve işyeri projeleri üretebilmektedir. Ayrıca emlak sektörü, ülkemizdeki hızlı ve hacimli alım satım özelliği nedeniyle ekonomi dünyamızın en önemli kalemini oluşturmaktadır. ANKARA KURUMSAL DANIŞMANLIK ev, arsa,arazi,kiralık ve satılık fabrika,depo,işyeri, turistik tesis,kategorilerinde de kolay ve güvenli şekilde satın alma/ kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbulda satılık arsa, İstanbul satılık ev, istanbulda kiralık ev, kiralık, satılık arsa,